Onwin Şikayet

onwin şikayet

Yaşanması muhtemel her türlü sorunda, onwin şikayet ve benzeri anlayışta karşınızda cevap verecek, ilgi gösterecek müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Deneme yapabilirsiniz, aşağıda belirtilen seçenekleri kullanabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi yaşanması muhtemel bir problem bulunmayacaktır.

Onwin Şikayetleri Nereye Bildireceğim?

Forum siteleri, şikayet siteleri bu sorunun karşılığı değildir. Elbette hakkınızdır. İstediğiniz ortamda paylaşımda bulunabilirsiniz ancak, şikayetleri çözmek ve üyelere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış müşteri hizmetleri bölümleri bulunmaktadır. Viber üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Telegram üzerinden bildirim yapabilirsiniz. WhatsApp üzerinden bildirim, irtibat telefon numarası üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Canlı destek üzerinden bildirim yapabilirsiniz, [email protected] elektronik posta adresi üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Tüm seçenekler üyelere yardımcı olmak amacı ile hazırlanmıştır.

Onwin Şikayetime Ne Kadar Sürede Geri Dönüş Yapar?

Bir bildirim yaptığınızda, bir şikayet konusunu gündeme getirdiğinizde, müşteri hizmetlerinin mutlaka belirlenen sürelerde geri dönüş yapacağını tespit edeceksiniz. Normal şartlarda mail adresleri üzerinden bir bildirim gönderdiğinizde, sizlere en fazla 60 dakika gibi kısa bir sürede geri dönüş sağlanacaktır. Aynı iletişim seçeneği kullanacaktır. Bir şikayet konusu gündeme getirdiğinizde, bu sürenin maksimum 24 saat olarak güncellendiğini göreceksiniz. Bunun nedeni de hesaplarda, bahislerde, oyunlarda, promosyonlarda üyelik işlemleri ve benzeri konularda yapılacak olan incelemedir. İnceleme işlemi ile birlikte geri dönüş sağlanacaktır ve bu sürenin 24 saat olduğu görülecektir. Canlı destek ve diğer seçenekler ile irtibat kurmanız durumunda, küçük çaplı bir şikayet konusu  görüşme esnasında çözüme kavuşturulur.

Onwin Her Şikayet İle İlgilenir mi?

Elbette onwin şikayet şeklinde bir bildirim müşteri hizmetlerine ulaştığında, hemen ilgili departman harekete geçmektedir. Küçük ya da büyük çaplı bir hatanın bir kullanıcı tarafından yapılmış olmasının herhangi bir önemi yoktur. Bir yardım ya da teknik yardım talebinin bildirilmiş olmasının herhangi bir önemi yoktur. Bunun ile birlikte, site tarafından meydana getirilmiş bir teknik problemin ya da problemin ortaya çıkması da önemli değildir. Elbette bu da kabul edilecektir. Her şikayet konusu ele alınacaktır. Tek tek incelenecek, ilgili departman tarafından üye olan şahıslara geri dönüş sağlanacaktır. Aslında önemli olan doğrudan müşteri hizmetlerini kullanmanızdır. Sosyal medya hesaplarına gitmenize, forum sitelerine ya da şikayet sitelerine gitmenize gerek yoktur. Tabii ki hakkınızdır. Tabii ki bu ortamlarda da paylaşım yapabilirsiniz ancak, hızlı geri dönüş alıp, problemi hızlı bir şekilde ortadan kaldırmanın tek yöntemi, onwin canlı destek ile irtibata geçmeniz olacaktır.