Onwin Kaydol

Onwin Kaydol

Onwin ile kazanmak istiyor iseniz, onwin kaydol işlemini yapacaksınız. Bu site yetişkinlere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Onwin markası resmi anlamda kurulmuş, onaylamış bir hizmet ürünü olarak karşınızda durmaktadır. Hesap açan herkesin, para yatıran herkesin bütün bahis hizmetlerini kullanması mümkündür. kayıt işlemini gerçekleştiren herkesin, bütün oyun hizmetlerini kullanması mümkündür.

Onwin Kayıt Şartları

Elbette hesap açabilmeniz için, önce belirli şartlara sahip olduğunuzu görmelisiniz. Nedir bu şartlar? Elbette zorlayıcı maddeler karşınıza çıkmayacaktır. Türkiye için 18 yaş sınırı belirlenmiştir. Bu yaş grubunda olmak zorundasınız. Adınız, soyadınız gibi gerçek kişilik bilgilerinizi üyelik başvuru formuna yazmak zorundasınız. İsim, soy isim, elektronik posta adresi, cep telefon numarası, ikametgah adresi gibi bilgilerden daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Bu bilgilerden ya da bu adreslerde yaşayan aile fertlerinden daha önce hesap açma işleminin yapılmamış olması gerekecektir. Kural dışı hareket ile onwin üyelik iptal işleminin site tarafından yapılmamış olması gerekecektir. Bu şartlara sahip iseniz, hemen kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Onwin Kayıt Ücreti Kaç Para?

Yazının bu bölümünde hem kayıt ücreti, hem de belge talepleri hakkında bilgi verelim. Kayıt ücreti kaç para? Ücret ödemeden kayıt olacaksınız. Onwin sitesinde üye olanlardan aylık, yıllık, haftalık ve benzer anlayışlar ile abonelik ücreti tahsil edilmemektedir. Böyle bir uygulama yoktur. Üyelik başvuru formunu doldurup göndermeniz ile birlikte, olumlu sonuçlanması neticesinde herhangi bir belge talebi gündeme gelmeyecektir. Belgesiz, ücretsiz üyelik işlemini gerçekleştireceksiniz.

Onwin Kayıt Oldum Promosyon Alacak mıyım?

Onwin kaydol işlemini gerçekleştirdiğinizde, bu site sizlere promosyon desteğini de, koşulsuz bir şekilde sağlayacaktır. Kayıt oldum promosyon alacak mıyım? Yeni hesap açtıktan sonra, hemen canlı destek ekibi ile görüşebilirsiniz. yeni hesap açtıktan sonra, hemen WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Sizlere tam 20 Türk Lirası değerinde kayıt promosyonu ya da yeni üyelik promosyonu veya diğer ismi ile bedava promosyon verilecektir. Bu yeni hesap açmış şahısların tamamı için geçerli olan bir promosyon türüdür. Yeni hesap açtıktan, kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra, ilk defa para yatıracak ve promosyonu alacaksınız. Eğer tek seferde en az 100 Türk Lirası değerinde ilk para yatırma işlemi yapar iseniz, hoşgeldin promosyonu alacaksınız. İlk para yatırma işlemi 1.500 Türk Lirasına kadar %100 oranında verilmektedir. Bundan sonraki ikinci para yatırma işlemi 1.000 Türk Lirasına kadar yine %100 oranında verilmektedir. Toplam 2.500 Türk Lirasına kadar ilk üyelik promosyonu alabilirsiniz.